Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

10 oraz 14 maja 2018 roku na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezice odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną chłopców.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentowały Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Do zawodów przystąpiło łączne aż 12 reprezentacji ze Szkół Podstawowych naszej Gminy (8 drużyn młodszych i 4 starszych). Wśród chłopców młodszych I miejsce zdobyli zawodnicy z Poręby Wielkiej, II miejsce uczniowie z Zaborza, a na III stopniu stanęli piłkarze z Grojca.

Wśród chłopców starszych najlepsi okazali się uczniowie z Rajska, zaraz za nimi uplasowali się piłkarze z Zaborza, a III miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak zwykle całą imprezę wsparła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla zwycięskich drużyn

GALERIA


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Artykuły promocyjne

logo RSS

OKSiR Oświęcim: Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną chłopców