Komisariat Policji w Brzeszczach

poszukuje zaginionego:

MIROSŁAWA ENSON

Mirosław Enson, lat 38 mieszkaniec Brzeszcz, który w dniu 11 kwietnia 2018 roku około godziny 14.30 /tj. środa/ przyjechał do Oświęcimia, gdzie odwiedził swoich rodziców. Następnie pożyczył od nich samochód marki Kia Sportage, którym odjechał w nieznanym kierunku. Od tego czasu nie skontaktował się z rodziną, ani też nieznane jest miejsce jego pobytu.

Rysopis zaginionego:
– wzrost ok. 178 cm,
– włosy krótkie blond
– twarz owalna

Prowadzone są poszukiwania zaginionego.

Policjanci poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Mirosława Enson lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod numerem 32 211 15 51 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997. Zapewniamy anonimowość.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.