W dniu 12 lutego 2020 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej niepokonane okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki zdobywając mistrzostwo Gminy Oświęcim! Na II miejscu podium znalazły się uczennice z Rajska, a III miejsce zajęły siatkarki z Zaborza.

W Igrzyskach Dzieci Szkolnych I miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Zaborza. Na II miejscu znalazła się drużyna dziewcząt z Brzezinki, a III miejsce zdobyły siatkarki z Rajska.

Jak co roku organizację całego turnieju wspomogła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!