Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Volvo Selekt – gwarancja satysfakcji z zakupu używanego auta!

Używane Volvo kupione bez ryzyka? Tak, to możliwe! Jeśli także szukasz dobrego Volvo z drugiej ręki, skorzystaj ze specjalnego programu Volvo Selekt, który dostępy jest w każdym salonie samochodowym marki. To gwarancja satysfakcji z zakupu używanego auta!

Na polskim rynku motoryzacyjnym na zakup czekają setki tysięcy samochodów. To nie tylko model z polskiej dystrybucji, ale również szeroka gama modeli sprowadzonych z innych krajów. Niestety, wraz z szerokim asortymentem nie idzie w parze łatwość w zakupie tego idealnego modelu.

Gdy chcesz zdecydować się na używane Volvo, ale nie chcesz ryzykować, skorzystaj ze specjalnego programu Volvo Selekt, który dostępny jest w salonach marki, między innymi w salonie Euroservice w Warszawie.

Dlaczego warto kupić auto używane Volvo Selekt? Sprawdź już teraz!

Volvo Selekt – zapomnij o ryzyku związanym z kupnem auta z drugiej ręki

Gdy nie znamy się na motoryzacji, w takim przypadku zakupienie auta używanego może być poważnym problemem. Nie każde auto używane znajdujące się w sprzedaży jest warte uwagi. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu braku pewności co do jego rzeczywistego stanu technicznego.

Nie każdy z nas zna się na motoryzacji – wtedy stajemy się łatwym łupem dla nierzetelnych handlarzy. Przekręcony licznik, zakamuflowane usterki, także powypadkowe, nieoryginalne części to jedynie parę problemów, o których warto pamiętać przy zakupie używanego auta.

Jeśli potrzebujemy pomocy, bo nie wiemy, które używane samochody będą dobrym zakupem, możemy poprosić o to znajomych, którzy lepiej znają się na rzeczy. Także możemy skorzystać z usług firm, które zajmują się kontrolą stanu pojazdów na życzenie klienta – to jednak wydatek rzędu 100-300 złotych.

Alternatywnym rozwiązaniem będą samochody używane Volvo Selekt – w jego ramach salony prowadzą sprzedaż pojazdów w wieku do 7 lat oraz z przebiegiem nie wyższym niż 150 tysięcy kilometrów. Wszystkie modele są dokładnie kontrolowane w ASO marki w aż 100 różnych punktach. Jeśli zachodzi konieczność wymiany części na nowe, wtedy stosuje się wyłącznie te oryginalne.

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety skorzystania z programu Volvo Selekt – salon Volvo może zapewnić nam także gwarancję na pojazd wynosząca aż rok wraz z opieką Assistance w krajach Europy.

Volvo Selekt – wymień auto na inne, gdy masz zastrzeżenia

Dodatkowo, w ramach prezentowanej oferty, używane auto możemy wymienić na inne wtedy, gdy nie będzie ono spełniało naszych wymagań w pełni.

Program Volvo Selekt na używane samochody Volvo daje kupującym prawo do wymiany pojazdu na inny, gdy obecnie używane będzie budziło jednak jakieś zastrzeżenia. Wymianę możemy wykonać wtedy, gdy przejedziemy pojazdem do 1500 kilometrów lub też do 30 dni od jego zakupienia.

Samochód używany Volvo możemy wtedy wymienić na inny, o nie mniejszej wartości niż dotychczasowy.

Volvo Selekt – sprawdź ofertę już teraz!

Gdy również interesują Cię samochody Volvo i chcesz mieć pewność, że transakcja zakupu odbędzie się bez ryzyka, sprawdź dostępne modele w programie Volvo Selekt już teraz!

Każdy salon samochodowy Volvo posiada własną stronę internetowa, na której można zapoznać się nie tylko z dostępnymi pojazdami nowymi, ale także tymi używanymi. Gdy wybrany model wpadnie Ci w oko, skontaktuj się z salonem, aby umówić się na jazdę próbną, by poznać go bliżej.

Podsumowując, gdy chcesz kupić używane auto z gwarancją zadowolenia z transakcji, zajrzyj do salonu dealerskiego – to właśnie tam możesz znaleźć starannie wyselekcjonowane modele, które spełnią wszystkie Twoje wymagania!