Chełmek. Poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas pościgu

W dniu 14 lipca 2018 policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku po krótkim pościgu zatrzymali poszukiwanego listem gończym 23 – latka bez stałego miejsca zamieszkania.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę. Policjanci patrolując rejon Chełmka na ulicy Wojska Polskiego zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, którego rysopis odpowiadał jednemu z poszukiwanych listem gończym. Mężczyzna również dostrzegł zbliżający się patrol, w związku z tym zaczął uciekać. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli pościg w wyniku którego uciekinier został zatrzymany.

Podczas legitymowania mundurowi szybko potwierdzili swoje podejrzenia. 23 latek bez stałego miejsca zamieszkania od roku unikał spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez oświęcimski sąd, w związku z popełnieniem przestępstwem przeciwko mieniu.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.