W dniach 2 oraz 6 stycznia 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały gminne mistrzostwa dzieci i młodzieży szkolnej w siatkówce dziewcząt oraz chłopców.

W dniach 2 oraz 6 stycznia 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały gminne mistrzostwa dzieci i młodzieży szkolnej w siatkówce dziewcząt oraz chłopców. Do turnieju przystąpiło łącznie 15 drużyn dziewcząt i chłopców reprezentujące poszczególne szkoły z Gminy Oświęcim. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą mogły reprezentować Gminę Oświęcim w zawodach powiatowych.

W igrzyskach dzieci szkolnych, w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Zaborza, natomiast w kategorii chłopców najlepsi okazali się siatkarze z Brzezinki.

W igrzyskach młodzieży szkolnej, w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Zaborza, natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli zawodnicy z Rajska.

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe statuetki dla najlepszych drużyn.