Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty, Inwałd. Zaginiony mieszkaniec Kęt został odnaleziony i w porę trafił pod opiekę lekarzy

W dniu 22 sierpnia 2017 w Inwałdzie pow. wadowicki,  kęccy policjanci wydostali z samochodu i przekazali ratownikom medycznym poszukiwanego jako zaginionego 30 – letniego mieszkańca Kęt. Pojazd zaginionego na jednym z parkingów zauważył jadący do służby wadowicki strażak.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, prowadzący poszukiwania zaginionego  30 – letniego mieszkańca Kęt, dziś  otrzymali zgłoszenie od jadącego na służbę wadowickiego strażaka, że samochód podobny do tego, którym mógł się poruszać zaginiony, stoi na jednym z parkingów w Inwałdzie. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili, że renault master  jest tym którym dysponował zaginiony. Pomimo tego, że samochód był pozamykany, a szyby szczelnie przysłonięte policjanci dostrzegli, że ktoś znajduje się w środku. Zaczęli więc dobijać się, nakazują otwarcie pojazdu. Początkowo nie było reakcji, jednakże po chwili drzwi zostały otwarte. We wnętrzu znajdował się poszukiwany 30 – letni mieszkaniec Kęt. Policjanci zauważyli, że mężczyzna najprawdopodobniej jest pod silnym działaniem leków, więc natychmiast wezwali Pogotowie Ratunkowe , które zabrało mężczyznę do szpitala.

Podziękowania za powiadomienie Policji należą się spostrzegawczemu strażakowi oraz mediom, dzięki którym informacja o poszukiwaniach błyskawicznie dotarła do wielu osób.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.