Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Plakat zachęcający do studiowania na oświęcimskiej uczelni.

Do 19 września br. potrwa II tura rekrutacji elektronicznej na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie prowadzone w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu. Powiat Oświęcimski jest partnerem oświęcimskiej placówki.

W ofercie oświęcimskiej uczelni znajduje się 20 kierunków studiów o profilu praktycznym z dziedzin nauk medycznych, inżynieryjno-technicznych, humanistycznych oraz społecznych, prowadzonych w formie stacjonarnej – całkowicie bezpłatnej oraz niestacjonarnej w atrakcyjnych cenach – przybliża Natalia Matyszkowicz z działu promocji MUP.

Studia praktyczne w MUP Oświęcim umożliwiają studentom zdobycie specjalistycznego wykształcenia w ramach licznych wyjazdów studyjnych, zajęć praktycznych w terenie i laboratoriów.

Bogata baza porozumień o współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz organizacjami, zapewnia łatwy dostęp do praktyk oraz staży zarówno w kraju, jak i za granicą, dając tym samym możliwość swoim studentom zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów, a także nawiązania relacji z przyszłymi pracodawcami.

II tura rekrutacji elektronicznej potrwa do 19 września br.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej uczelni: www.uczelniaoswiecim.edu.pl