Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Informacja o wydłużonym terminie naboru do systemu rekomendacji miejsc przyjaznych rowerzystom.

Do 30 czerwca br. przedłużono termin zgłoszeń do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim.

Organizator Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – Województwo Małopolskie zaprasza prowadzących: obiekty noclegowe, obiekty gastronomiczne, atrakcje turystyczne, informacje turystyczne oraz pozostałe obiekty usługowe prowadzące działalność w województwie małopolskim, w odległości nie większej niż 15 km od jednej z tras rowerowych sieci VeloMałopolska do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym Systemie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim.

Podstawowe założenia Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom to: ujednolicenie poziomu świadczonych usług, czytelna informacja o udogodnieniach i atrakcjach dostępnych na trasie rowerowej oraz łatwe wyszukiwanie podmiotów należących do sieci.

System małopolski działa na podobnych zasadach, jak inne systemy w Polsce (Miejsca Przyjazne Rowerzystom przy Green Velo) oraz w Europie (Bett+Bike w Niemczech i Austrii, Vitajte Cyklisti na Słowacji czy Cyklisté vítáni w Czechach).

Ich celem jest rozwój i promocja turystyki rowerowej, inspirowanie i wspieranie lokalnego biznesu w tworzeniu oferty przyjaznej dla rowerzystów, podnoszenie konkurencyjności oraz stworzenie platformy współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami biorącymi udział w Systemie.

Certyfikat MPR ułatwia pozyskanie dodatkowych klientów i zwiększenie przewagi konkurencyjnej poprzez promocję na stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, promocję w social mediach, obecność na mapach rowerowych wydawanych przez Województwo Małopolskie i w publikacjach oraz innych materiałach promocyjnych na temat ścieżek VeloMałopolska.

Certyfikat będzie można też wykorzystywać w działaniach marketingowych np. umieszczając logo MPR na swoim obiekcie, stronie internetowej, social mediach czy ulotce.

Informacje na temat wymagań jakie należy spełnić oraz formularz naboru są dostępne na stronie internetowej: https://narowery.visitmalopolska.pl/mpr

Kontakt do organizatora Systemu Rekomendacji MPR w Małopolsce: e-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 123 796 025.