Oświęcim. Troje poszukiwanych wpadło w ręce dzielnicowych

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu realizując obchód wyznaczonych rejonów służbowych zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

7 lutego 2020 o godzinie 12.20 podczas obchodu Starego Miasta w Oświęcimiu mundurowi ustalili, że w jednym z mieszkań przebywa 39 – letnia kobieta poszukiwana przez oświęcimski sąd celem odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

8 lutego 2020 o godzinie 17.00 dzielnicowi w jednym z mieszkań na terenie Osiedla Chemików w Oświęcimiu policjanci zastali 57 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego od kilku tygodni przez sąd celem odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenie.

9 lutego 2020 o godzinie 9.30 w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Osiedla Chemików zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez sąd celem odbycia jednego roku kary więzienia za przestępstwa kryminalne.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych z terenu powiatu oświęcimskiego znajduje się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu: http://oswiecim.policja.gov.pl/pl/poszukiwani?strona=1

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.