Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje cykl spotkań, których adresatami są lokalni liderzy, w tym zwłaszcza sołtysi i przewodniczące kół gospodyń wiejskich. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

To już czwarty cykl spotkań poświęconych tematyce wspierania rozwoju zawodowego i osobistego mieszkańców Małopolski.

„Podczas tegorocznych spotkań przekażemy informacje o możliwościach jakie oferuje Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego. Będą mieć Państwo okazję porozmawiać z realizatorami projektów skierowanych zarówno do młodych bezrobotnych osób, jak również do osób pracujących, samozatrudnionych i rolników. Jak co roku, opowiemy również o aktualnej edycji cieszącego się dużym uznaniem Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski oraz zachęcimy Państwa do wzięcia udziału w konkursie o tytuł Ambasadora Bilansu Kariery 2019” – przybliżają organizatorzy.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się 15 czerwca w Zakopanem (zgłoszenie do 13 czerwca). Kolejne w Gdowie 29 czerwca (zgłoszenie do 26 czerwca) i w Limanowej 6 lipca (zgłoszenie do 3 lipca).

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się telefonicznie lub mailowo (tel.: 12 619 84 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W zgłoszeniu należy podać wybrane miejsce oraz imiona i nazwiska zgłaszanych osób.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej szczegółowy program spotkań.