Konkurs Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP organizuje Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”. Wezmą w nim udział wyłonieni wcześniej na etapach wojewódzkich finaliści, a zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji, które odbędą się w Warszawie, gdzie zostaną im wręczone nagrody. Organizatorem wojewódzkich eliminacji jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.

Zachęcamy do uczestniczenia w konkursie. Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem „Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.

UWAGA. Uczestnikami konkursu mogą być policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.

OGŁOSZENIE KONKURSOWE

1. Organizatorem wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji’ jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

2. Zgłoszenie konkursowe przez jeden z podanych poniżej sposobów do dnia 29 marca 2019r. :

a) osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, ul. Mogilska 109,
VI p. pok. 600 /Kancelaria ogólna/, od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1230;

b) pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając
w temacie „konkurs na 100 lecie Policji”;

c) przesyłką pocztową na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie,
ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków, z dopiskiem „konkurs na 100 lecie Policji”.

Harmonogram przeglądu wszystkich spektakli w ramach konkursu scenicznego, zostanie opracowany na podstawie ilości zgłoszeń i podany uczestnikom do 8 kwietnia 2019 r.

Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem „Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3