Oświęcim. Trwają poszukiwania sprawcy kradzieży z włamaniem do jubilera

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy, który dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego znajdującego się na Małym Rynku w Oświęcimiu, przy użyciu skradzionego fiata uno.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy [ 23/24 października 2018] tuż przed godziną 02.00. Sprawca wykorzystując skradziony na terenie Oświęcimia samochód marki Fiat Uno, wjechał w witrynę sklepu, a następnie dokonał kradzieży szkatułki z bizuterią. Po zdarzeniu sprawca porzucił samochódd, który wykorzystał do włamania, na jednej z dróg gruntowych odchodzacych od ulicy Zaborskiej, a następnie podpalił. Płonący pojazd ugasili strażacy. Policjanci natychmiast wszczęli penetrację terenu w poszukiwaniu sprawcy. Informacje o zdarzeniu przekazano do innych jednostek Policji. Z zabezpiecznego monitoringu wynika, że sprawca był ubrany w biały kombinezon malarski.

Osoby które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Policją pod numer 33 847 52 80. Zapewniamy anonimowość.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.