17 i 18 października 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej. Do turnieju przystąpiły drużyny dziewcząt oraz chłopców reprezentujące wszystkie szkoły podstawowe z Gminy Oświęcim

17 i 18 października 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej. Do turnieju przystąpiły drużyny dziewcząt oraz chłopców reprezentujące wszystkie szkoły podstawowe z Gminy Oświęcim, łącznie 8 szkół w każdej kategorii. W kategorii dziewcząt starszych najlepsze okazały się dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową w Rajsku. Tuż za nimi na drugim miejscu uplasowały się uczennice z Zaborza, a trzecie miejsce należało do piłkarek ze Szkoły Podstawowej w Brzezince. W kategorii dziewcząt młodszych zwyciężyły dziewczęta z Włosienicy, drugie miejsce zajęły piłkarki z Grojca, a na trzecim miejscu znalazła się reprezentacja z Brzezinki. W turnieju chłopców młodszych zwycięzcami okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Grojca, drugie miejsce zdobyli piłkarze z Zaborza, a trzecie miejsce zdobyli chłopcy z Poręby Wielkiej.

Zwycięskie drużyny każdej kategorii wiekowej awansowały do szczebla powiatowego rozgrywek, gdzie będą reprezentować Gminę Oświęcim. Serdecznie Gratulujemy!

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.