Stowarzyszenie „Region Beskidy” zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie mikroprojektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

Wnioski można składać w zakresie Ochrony i rozwoju dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza, celem szczegółowym jest „Zwiększenie poziomu zrównoważonego wykorzystania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego przez odwiedzających i mieszkańców”. Dostępna w IV naborze alokacja z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to kwota 940 811,90 EUR.
Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację mikroprojektów indywidualnych o charakterze transgranicznym, składanych przez uprawnione podmioty prowadzące działalność o charakterze niedochodowym.
Dofinansowanie to kwota od 2 000,00 EUR do 50 000,00 EUR.

Całkowita wartość budżetu nie może przekroczyć kwoty 70 000,00 EUR.Wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego może maksymalnie wynieść 85% kosztów kwalifikowanych mikroprojektu.Nabór trwa od 31.07.2018 do 25.09.2018 do godziny 15:00. Wnioski o dofinansowanie należy składać za pomocą Generatora wniosków i rozliczeń oraz w wersji papierowej najpóźniej do dnia 25 września 2018 roku do godziny 15:00. Wiążące są data i godzina wpływu dokumentów w wersji papierowej do biura Stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje zawarte są „Podręczniku mikrobeneficjenta” oraz Instrukcji wypełnienia wniosku o dofinansowanie mikroprojektu dostępnych na stronie www.euroregion-beskidy.pl oraz w biurze Stowarzyszenia. Można również skorzystać z indywidualnych konsultacji w siedzibie Stowarzyszenia „Region Beskidy” w Bielsku-Białej przy ul. Widok 18/1-3 tel. 33 488 89 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.