Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

W dniu dzisiejszym Rada Społeczna Szpitala Powiatowego pod przewodnictwem starosty oświęcimskiego Zbigniewa Starca zdecydowała o zakupie nowej karetki dla szpitala. – Nie mogliśmy podjąć innej decyzji – mówi starosta Zbigniew Starzec.

We czwartek, 12 lipca Rada Społeczna w Oświęcimiu jednogłośnie podjęła uchwałę wyrażającą zgodę na zakup nowej karetki pogotowia za kwotę 400 tysięcy złotych.

W związku z tym, że sprawa wypadku drogowego z udziałem naszej karetki trafi najprawdopodobniej do sądu, wypłata odszkodowania nastąpi najwcześniej po jej zakończeniu – zaznacza starosta Zbigniew Starzec i dodaje – Nie mogliśmy podjąć innej decyzji, która zapewni bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

Przypomnijmy, że do wypadku z udziałem karetki doszło 5 lipca w Grojcu. W wyniku zdarzenia drogowego ucierpiała trzyosobowa załoga Pogotowia Ratunkowego.

(NM)

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.