Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. W kajdankach zgłosił się na Policję

Oświęcimscy policjanci wybawili z kłopotu 19 – letniego mieszkańca Oświęcimia, któremu znajomy podczas imprezy alkoholowej dla żartu założył kajdanki.

Dziś rano, tuż po godzinie 6.00, do oświęcimskiej komendy zgłosił się 19 – letni mieszkaniec Oświęcimia z nietypowym problemem. Mężczyzna miał na rękach założone kajdanki i poprosił o pomoc w ich zdjęciu. Z relacji mężczyzny wynikało, że wczoraj brał udział w imprezie alkoholowej, podczas której dla żartu dał sobie założyć kajdanki. Nad ranem kiedy mężczyzna się obudził nadal miał na rękach kajdanki lecz znajomy zniknął wraz z kluczykami.

Policjanci, którzy mają największe doświadczenie z zakładaniu i zdejmowaniu tego środka przymusu bezpośredniego, w kilka chwil wybawili 19 – latka z kłopotu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.