18 i 19 maja w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędą się XXVI Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił...". Patronat nad przeglądem objął Prezydent Miasta Oświęcimia.Wydarzeniu towarzyszy koncert Piotra Machalicy pt." Mój ulubiony Młynarski".
"Amor sprawił..." jest konkursem adresowanym do młodzieży i dorosłych pragnących w maju mówić i śpiewać o miłości. 
W pracach jury tegorocznego "Amora" wezmą udział: w kategorii poezji śpiewanej (18 maja) - Danuta Sendecka (muzyk, wokalistka, pedagog), Joanna Kasperek-Szymonik (wokalistka, pedagog), Piotr Machalica (aktor), natomiast w kategorii recytacji (19 maja) - Ana Nowicka (aktorka, reżyser), Piotr Machalica (aktor), Andrzej Popiel (aktor). 

W ramach XXVI Ogólnopolskich Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił..." odbędzie się w piatek,  18 maja o godzinie 19,  koncert Piotra Machalicy pt. "Mój ulubiony Młynarski".
 Szczegółowy program: www.ock.org.pl

ZAPRASZAMY!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.