Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Brzeszcze. Policjanci dzięki świadkom, szybko ustalili sprawczynię kolizji parkingowej

9 maja 2018 policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w kilkadziesiąt minut ustalili, a następnie nałożyli mandat karny na kierującą, która odjechała z parkingu, po tym, jak swoim samochodem zarysowała bok innego auta. W tym przypadku spostrzegawczością wykazali się świadkowie zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednym z parkingów przy ulicy Mickiewicza w Brzeszczach. Dwie mieszkanki Rybnika powiadomiły Policję, że były świadkami jak kierująca samochodem marki Toyota, cofając uszkodziła drzwi zaparkowanego samochodu marki Fiat Punto, po czym odjechała.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci. Na podstawie numerów rejestracyjnych, podawanych przez panie, które były świadkami zdarzenia, ustalili, że właścicielką pojazdu jest 48 – letnia mieszkanka Brzeszcz. Pojechali do jej miejsca zamieszkania, gdzie potwierdzili, że to ona brała udział w zdarzeniu. Kobieta tłumaczyła, że nie zdawała sobie sprawy z wyrządzonej szkody. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym.

Podziękowania za spostrzegawczość oraz prawidłową reakcję, należą się mieszkankom Rybnika. Kobiety nie tylko powiadomiły Policję, ale wiedziały, że w przypadku tego rodzaju zdarzenia, swoją uwagę należy skoncentrować na numerach rejestracyjnych pojazdu. Dzięki temu właściciel fiata za poniesioną szkodę nie zapłaci z własnej kieszeni.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.